PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Blog

Renovace dřevěných fasád, renovace dřevěných teras

Klient: SVJ Lukavského 1290, Praha 5 Košíře, plocha 500m2

Renovace dřevěných fasád, které jsou v současné době jednou z nejžádanějších exteriérových, ale i interiérových úprav a to jak pro rodinné domy, tak i pro honosná podnikatelská a průmyslová sídla. Obložení dřevem udělá z domu jedinečný klenot. Dřevěné obložení - kromě nového vzhledu je dům chráněn lépe proti únikům tepla a pomůže i při řešení vlhkosti objektů a sídel.

Číst dál...

Čisté schodiště přispívá také k vaší bezpečnosti

Součástí našich rodinných domů bývají velmi často také schody, a tak je třeba o ně pečovat. Hlavně s ohledem na to, aby byly za všech okolností čisté. A zatímco momentální špínu odstraníme svépomocí, na tu dlouholetou jen již třeba profesionála, který čištění schodů nabízí. A to samozřejmě s využitím nejenom různých přípravků, ale samozřejmě i s využitím různých postupů, stejně jako s využitím různého vybavení. To vše následně povede k tomu, že schody budou za všech okolností vypadat jako nové. Navíc to nemusí být pouze odstranění nečistot, ale může dojít i k impregnaci, která zabrání jejich případnému dalšímu ulpívání.

Číst dál...

Pusťte jaro i na své dlažby a obklady

Oprýskané dlažby, olámané dlaždice, zašlé a hrbolaté spáry, poničené a poškrábané povrchy. To po čase potká každou dlažbu, každý povrch, který máme v bytě, domě, ve společných prostorách nebo ve své firmě. A jaro je vhodným časem k rekonstrukci, údržbě a vyčištění povrchů.

Číst dál...

I čalouněný nábytek potřebuje vaši péči

Někdo preferuje kůži, jiný nedá dopustit na látky – a jsou i takoví fajnšmekři, kteří doma mají čalouněný nábytek a chlubí se jím, kde mohou. Není se čemu divit – i když se na první pohled zdá obyčejným a možná takový i je, pro majitele se může stát naprostým skvostem. Ale je třeba o něj správně pečovat.

Číst dál...

I lino může být skvostem vaší domácnosti

Je to jen užitková věc, jejímuž výběru a používání věnujeme jen minimum pozornosti. Jenže právě lino, které se nachází ve většině domácností, firem i na chodbách bytových domů, je věcí, na níž bychom si měli dát záležet. Může se totiž stát vaší chloubou. A to vás přitom nemusí stát tisíce ani ho nemusí zdobit kýčovité vzory.

Číst dál...

I sedačky si zaslouží vánoční péči

Možná máte pocit, že vaše sedačky, křesla, čalouněné židle a další nábytek jsou ještě v dobré kondici. Ale věřte, že v pod sedácích, opěrkách a dalších částech se zachytává množství prachu, parazitů a roztočů, které se neustále víří vzduchem. Mohou ohrozit vaše zdraví. A proto není vhodné zanedbávat jejich pečlivé čištění.

Číst dál...

Nechte si vyčistit koberce u profesionálů

Když si pořídíme nový koberec, je to krása a chlouba celého bytu nebo i domu. Všichni ho obdivují a je tak měkoučký a příjemný na dotek, že byste na něm nejraději spali. Jenže po čase se v něm začnou usazovat bakterie, roztoči a další nečistoty. Těch se běžným vysáváním nezbavíte.

Číst dál...

Ochraňte fasádu před zimou

Podzim je za humny a než se nadějeme, přijdou chladná rána, námraza a vzápětí i první sníh. I když dětem to vykouzlí úsměvy na tvářích, majitelům nemovitostí to přidělá spíš vrásky na čele. Každá nepřízeň počasí víc a víc ničí fasády. Jak je tedy nejlépe ochránit, aby vypadaly pořád jako nové?

Číst dál...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.