Design interiérů

Design interiéru, redesign stávajícího interiéru, design interiéru bytu, design interiéru prostoru, design interiéru pracovny, design interiéru kanceláře, design interiéru obchodu, restaurace, kavárny, čajovny, ordinace, design interiéru nemovitosti na prodej či pronájem, baverné tónování a malování pokojů a prostor, malování obrazů, bytové dekorace, redesign a renovace nábytku jsme pro Vás připraveni zajistit v rámci České republiky.

Design interiérů

Naším poslání je vytvořeníjedinečného designu či redesignu interiéru v souladu s prostorem. Prostřednictvím designových technik a prvků tento prostor obydlet a povýšit na útulný a ladící prostor. Vaše potřeby a designové možnosti prostoru je cílem propojit, tak aby vynikla přirozená krása interiéru v souladu s životním stylem a rodinný životem. Pro naplnění tohoto svého úkolu budeme potřebovat Vaší plné důvěry a vzájemné spolupráce.

Naším cílem je pečlivý přístup k jakémukoliv prostoru či interiéru při tvorbě nového designu prostoru či redesignu stávajícího prostoru, jelikož každý prostor a interiér má svého ducha jedinečný potenciál, se kterým je zapotřebí pracovat ba co víc, správně jej uchopit a povznést.

Design interiéru a jeho úprava se vždy liší konkrétním prostorem pro jaký je celková proměna určena. Pro naše klienty zajištujeme:

 • Desing / redesign interiéru bytových prostorDesign interiérů
 • domů, bytů, společenských prostor
 • Design / redesing interiérů komerčních prostor
 • kanceláří, salónů, obchodů, restaurací, kaváren aj.

Naše spolupráce začíná vstupní prohlídkou v konkrétním prostoru, při které bude za Vaši stranu sděleno s čím potřebujete ve svém interiéru designově pomoci. Pro úspěšnou a efektivní vstupní schůzku Vám doporučujeme si konkrétní zadání, na jehož základě si budeme moci udělat co možná nejpřesnější představu o vašich potřebách. Závěrem se v případě Vašeho zájmu domluvíme na předběžném rozsahu práce, který pro Vás zajistíme, na postupu, termínech plnění jednotlivých etap i způsobu jejich realizace a finančním předběžném rozpočtu.

Design interiérůNáš proces v rámci vzájemné spolupráce je zahájen přípravou designových návrhů a skic dle vstupní schůzky pro konkrétní prostor, místnosti či pokoje, který bude zahrnovat barevné schéma, materiálové zastoupení, dispoziční uspořádání prostoru a informace o konkrétních nábytkových a doplňkových prvcích, jejichž použití v řešeném prostoru doporučuje. Během vývoje finálního návrhu s Vámi bude konzultovat celkový koncept a jeho průběžné úpravy a dílčí kroky řešení a realizace.

Barevné provedení Vašeho interiéru je první nedílnou součástí přípravy proměny celkového vzhledu interiéru. Každý prostor je vhodný pro jiné typy barev a jejich odstíny. Barevné ladění je velmi důležité pro funkčnost jednotlivého prostoru a je zapotřebí sladit barevný tón Vašeho interiéru s Vašimi představami a barevným tónem, který na Vás bude vyváženě a příjemně působit.

Navrhneme Vám design barevného provedení:

 • místnosti / pokoje / prostoru/ domu/ bytu/
 • kanceláře / obchodu / restaurace / kavárny / čajovny /salónu
 • dekorací do bytu / interiérových prvků a doplňků /  závěsů
 • nabytku / dekoraci nábytku / patinování nábytku do barevného tónu

Design interiérů

Úspěch celkového provedení a proměny designu interiéru prostřednictvím barev použitých ve výmalbě stěn, bytových dekoracích, nábytku je dosažen díky pochopení Vašich představ o stylu života a účelu a užití prostoru, kterého se designová proměna týká, zapracování faktoru světových stran a celkové orientace prostoru, průměrného přísunu denního světla (značný vliv na tón a podtón barev – světlost / tmavost). Celý proces je završen odsouhlasení předběžné celkové investice do úpravy designu interiéru prostřednictvím barevného provedení maleb, bytových dekorací a doplňků.

Design interiéru a jeho komplexní proměna pomocí barev a pestré škály odstínů vyžaduje značnou prostrovou schopnost designera, který dokáže ve svým představách a vizualizacích udržet celkový koncept proměny od drobných dekorací až po barevný tón závěsů a malby stěn včetně barevného tónu nábytku atd.

Design interiérůProces barevného ladění vyžaduje vzájemnou spolupráci. Aby jste se dokázali do celkové procesu barevné úpravy včetně bytových dekorací doplňků a vybavení začlenit i Vy, je pro Vás vždy vyhotovena námi “časem prověřená” pomůcka tzv. šablona vzorů barev a tónů, které budou po vzájemné shodě obsaženy ve Vašem interiéru či prostoru. Tato pomůcka je pro nás všechny něco jako pro projektanta projektový plán. Tuto pomůcku “na cesty”, kterou si budete moci poholdně vzít s sebou do obchodu či jinam. Jistě ji oceníte při výběru a nákupu doplňků, dekorací, kusu nábytku, čalounění nebo koberců aj. Pomůže nám to dosáhnout celkového sladění interiéru.

Bytové dekorace & design interiéru patří neodmyslitelně k sobě jako nedílná součást proměny interiéru. Jsme připraveni navrhnout koncepční řešení bytových dekorací pro Váš interiér či prostor:

 • Skica s nákresem dekorací, doplňků a jejich umístěnímDesign interiérů
 • Návrh rozmístění nábytku, umístění obrazů a maleb
 • Návrh počtu drobných dekorativních prvků v interiéru
 • Aromatizační dekorativní prvky interiéru – svíce, lampy aj.

Jsme si vědomi toho, že celkový koncept designové proměny interiéru je úspěšný hlavně díky často malým dekorativním a osobitým předmětů, které mají vliv na celkový tón a atmosféru designu interiéru či prostoru.

Design interiérů

Přeložníme Vám možnosti a návrhy látek a materiálů, tematických drobných dekorací, obrazů či kvetinových dekorací.

Redesign interiéru či také užívaný výraz “restyling” nebo prostě renovace je velmi oblíbeným nástrojem a často poptávanou službou, prostřednictvím které se stávající interiér daří proměnit ve skutku novotou zářící prostor, mající např. nové uplatnění či funkci a využití atd. Díky tzv. renesanci prostoru se za leckdy velmi přijatelné náklady podaří proměnit stávájící interiér v nový, krásnou a novým duchem zářící prostor.

Design interiérů

Naším cílem v případě redesignu je navrhnout úpravu a zlepšení stávajícího prostoru – interiéru dle Vašeho zadání a potřeb, kdy navrhneme a zapracujeme nové prvky do designové úpravy do stávajícího prostoru a leckteré stávající prvky nahradíme či renovujeme.

Redesign interiéru a barevná úprava s celkovým novým sladění upravovaného prostoru je většinou tím základním stavebním kamenem, kterého se následně odvíjí úprava a ladění bytových dekorací, renovace nábytku (narazení či nový nátěr nebo patina) atd.

Redesing interiéru a cenový předběžný rozpočet je vždy stanoven dle stanoveného rozsahu celkové proměny interiéru po vzájemné schůzce a Vám následně předložen s dílčími detailním položkami a přepodkládanými náklady.

Design interiérůRealizace interiéru nastává až po úplném odladění všech”pro a proti” tedy oboustranně odsouhlaseného projektu nového interiéru.

Cena za vytvoření designového návrhu je závislá především na představě zákazníka a rovněž na rozsahu a náročnosti projektu. Předběžná cena je vždy předložena po vstupní prohlídce.

Ceník profesionálních služeb

 • Vstupní prohlídka a konzultace: bez poplatku
 • Extra konzultace: 350,-Kč/hod
 • Náhledová skica dispozice: 1500,- Kč
 • Návrh dispozičního a barevného řešení interiéru včetně návrhu materiálů
 • Skica / 3D vizualizace : od 3000 Kč/ 1 pokoj
 • Zajištění nákupu vybavení interiéru: 250 Kč/ hod
 • Zjištění realizace interiéru: cena je vždy specifikována dle rozsahu služeb
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Naše firma si většinu oblastí zajišťuje a mnoho věcí vyrábí prostřednictvím svých pracovníků a také spolupracuje s profesionály, nadšenci v oblasti energií a čištění interiérů a prostor, návrhu a designu interiérů, vývoje a výroby sezónní a bytových dekorací, kvalitními prověřenými malířskými, stavebními a truhlářskými firmami.