PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Proměny interiérů

Design interiérů, návrhy interiérů, realizace interiérů, očista interiérů a prostor, čištění a harmonizace prostor, prodej nemovitosti či pronájem nemovitosti a její příprava, malování pokojů a prostor, malování obrazů, bytové dekorace, redesign a renovace nábytku, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, čištění koberců, úklid bytů, úklid domů a prostor -toto vše je nedílná součást celkové proměny interiéru.

V této sekci nalezenete ukázku, zadání a cíl proměny interiéru jako modelový příklad, realizace očisty prostoru a designové úpravy interiéru a včetně dekorací.

Tato modelová ukázka proměny demostruje proměnu interiéru formou tzv. Redesignu / Restylingu – tzn. využití stávajícího vybavení s následnou designovou úpravou s kombinací a doplněním nových designových kusů dekorací.

Proměna interiéru pracovny

Proměna interiéru pracovny

  • Pokoj, který byl osazený jednoduchým nábytkem a jeho funkce byla podřízena umístění pracovního koutu, několika šatních skříní a hracího koberce, který měl místnosti zajistit dojem určitého naplnění.
Cíl proměny interiéru pracovny

Cíl proměny interiéru pracovny

  • Dát pracovnímu  koutu šťávu a švih – tedy jej proteplit, zvýraznit a zároveň vyzdvihnout tvůrčí cit, aby se zde dobře pracovalo.
  • Dále obnovit už vzhledově unavené (avšak stále funkční) Ikea šatní skříně, aby mohly v novém interiéru zůstat.
  • Využít nevyužitou část pracovny u nízké stěny, kde se nedá aktivně být, ale lze místo využít k odpočinku, relaxaci – stěna je zároveň pohledovým místem od stolu, takže klient má příjemný výhled.
  • Druhou vyšší stěnu (zaplněnou původně skříněmi) povýšit na designovou lahůdku a využít je i vyzdvižení mužského rázu pokoje (masivní antik zrcadlo, police s hrubší patinou, dekorace v kovovém stylu.
Motivy v proměny interiéru

Motivy v proměny interiéru

  • V pracovně se vyskytují přírodní prvky na 2 samolepících tapetách, na dekoraci polštářů, na rohoži na zemi. Hlavní pozornost na sebe díky svěže kontrastní barevnosti váže pracovní kout a to ve fialovo-žluto-bílé  kombinaci, kde stůl dostal nový nátěr.
Přístup k proměně interiéru

Přístup k proměně interiéru

  • Hloubková očista místnosti (vyčištění energií předchozí obyvatele místnosti a následná harmonizace prostoru), využít existujících kusů nábytku a než je odstranit, pokusit se jim vdechnout život a obrodit je do nové tváře / facelift s kombinací nově pořízených dekorací a designových úprav.

Cenový rozpis proměny:

Materiál

Očista prostoru (sada přípravků)

Barva na stěny

Tapety

Barva na stůl

Látka na potahy polštářů

Závěsy

Květiny + obaly

Textilie – koberce, přehozy

Ostatní

Zrcadlo, antik stolek

Drobné dekorace

Materiál celkem:

2.000,-Kč

1.000,- Kč

1.500,- Kč

300,- Kč

300,- Kč

200,- Kč

2.500,- Kč

1.500,- Kč

1.000,- Kč

6.000,- Kč

1.200,- Kč

17.000,-Kč

Práce

Očista prostoru a realizace designové úpravy prostoru

 

Návrh proměny

Cena Kč/hod

Doba realizace

Dopravné

Realizace celkem:

4.000,- Kč

250,-Kč/hod bez Dph

7dní po 6ti hodinách = 42 hodin

2.000,- Kč

16.500,- Kč

Celkové náklady proměny 35.500,- Kč

 

Ukázka proměny interiéru

"Pracovna"

Před proměnou Po proměně
Ukázka proměny interiéru Ukázka proměny interiéru
Ukázka proměny interiéru Ukázka proměny interiéru
Ukázka proměny interiéru Ukázka proměny interiéru
Ukázka proměny interiéru Ukázka proměny interiéru

Schéma celkové proměny interiéru se odvíjí od skutečnosti v jaké fázi rozpracovanosti vstupujeme do projektu. Naše služby mohou začínat již během přípravy stavebního projektu nebo do prostoru vstoupit až ve fázi očisty stávajícího prostoru či interiéru nebo návrhu interiéru či začátku vlastní realizace interiéru. Firma Očista prostor si většinu oblastí zajišťuje a mnoho věcí vyrábí prostřednictvím svých pracovníků a také spolupracuje s profesionály, nadšenci v oblasti energií a čištění interiérů a prostor,  návrhu designu interiérů, vývoje a výroby sezónní a bytových dekorací, kvalitními prověřenými malířskými, stavebními a truhlářskými firmami.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.