PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Partneři

Partnerské firmy

V této sekci nalezente naše partnerské firmy, se kterými dlouhodobě spolupracujeme ať na bázi dodavatelské či odběratelské. Níže uvedené firmy jsou partnery pro očistu prostor, čištění interiérů, návrh interiérů, design interiérů, redesign interiérů a prostor, renovaci nábytku, malířské práce a malování pokojů, dodavateli či výrobci bytových dekorací, renovaci podlah.

DesignMag.czOn-line design magazín DesignMag.cz byl jako ryze český nekomerční projekt založen už v roce 2007 s dlouhodobým cílem tvořit internetový informační portál jehož hlavním obsahem budou plnohodnotné články o designu a jemu příbuzných tématech jako moderní architektura, smyslné interiéry, netradiční a výstřední móda, výjimečná technika, moderní a působivé umění, nová i klasická média, produkty vynikající v designu i podstatné události u nás a ve světě.

Špičkový francouzský časopisŠpičkový francouzský časopis udávající tempo a trendy francouzského interiérového designu a stylu. V mnoha směrech je velmi přínosnou inspirací pro interiérový design a bytové dekorace.

Vogue LivingVogue Living je vskutku jedineční světový magazín zaměřující se na nejnovější trendy v designu interiéru a bytových dekorací. Jen málo věcí v tomto magazínu, lze považovat za nezajímavé a málo inspirující.

Dekorace pro bytový designVelkoobchodní partner nabízející dekorace pro bytový design z vysoce kvalitního nábytku a osvětlení v duchu anglického či francouzského venkova. Celkovou atmosféru ještě podtrhuje zahradní oblečení Garden Girl pro všechny milovníky zahrady.

Dekorace a bytové doplňkyBella Rose jedinečný velkoobchodní partner, v jehož nabídce najdete především dekorace a bytové doplňky inspirované romantikou venkova a elegancí skandinávského designu a nabídku dekorací a bytových doplňků ve stylu romantiky venkova a svěžesti skandinávského venkova. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší dánské dodavatele a jako jejich výhradní distributor Váš přinášíme jejich aktuální kolekce, které se navíc úžesně doplňují. Nechejte se unést výjmečnou atmosférou dánského designu a vyberte si pro svůj obchůdek to nejlepší z kolekcí značek Madam Stoltz, La Finesse, Ib Laursen a Maileg.

KIDÓKIDÓ Vám nabízí nádherné starobylé cementové dlaždice či unikátní vlněné a mohérové plédy do interiéru. Služby KIDÓ interiér design zahrnují konzultace či návrhy prostorového uspořádání, barevných schémat, selekce nábytků, materiálů a textur v rámci visuálního designu. Doporučíme Vám osvědčené a spolehlivé řemeslníky, ale nezajišťujeme management a realizaci projektu. Nabízíme textilie do interiéru jako jsou mohérové plédy z Nového Zélandu, vlněné deky z Anatolye, bavlněné a hedvábné šály z oblasti Istanbulu a Izmiru, či šperky z drahých kamenů z Řecka. Každý kus je originál i cementovo-mramorové dlaždice. Vše je ručně vyrobené stovky let starou metodou a z přírodních materiálů.

starožitnosti a dekorace z celého světaSnel Furniture je unikátní velko- malo obchod, který již od roku 1998 působí na českém trhu. Snel Furniture je jediná dceřiná firma Gert Snel BV z Holandska, která déle než 45 let sama dováží nábytek, starožitnosti a dekorace z celého světa.

umělecké potřebyŠpičkový velkoobchod zaměřený umělecké potřeby a rámovací a malířské materiály.

umělecký ateliérRodinný umělecký ateliér a dílna včetě plně vybaveného obchodu s nabídkou všech možných kreativních a výtvarných potřeb pro nadšené umělce. Ateliér pořádá tématické semináře zaměřené na nové a stávající umělecké techniky pro začátečníky i pokročilejší umělce či umělkyně. Od korálků po bytové dekorace až po malířské plátno - toto vše a mnohem více Vás čeká u nás v obchodě.

 projektový ateliérAestia je projektový ateliér zajišťující kompletní souhrn služeb od přípravy projektové dokumentace až po vyřízení stavebního povolení provozní doba dle potřeb klienta, konzultace nad akcí přímo u zákazníka.

NejŘemeslníci.czNejŘemeslníci.cz pomáhají najít spolehlivé firmy na základě referencí předchozích zákazníků. Víme, že bohužel pořád existuje spousta nekvalitních, nespolehlivých řemeslníků. Dokonce jsou i takové firmy, které vyberou zálohu, rozdělají práci a zmizí. S námi máte možnost se jim vyhnout.

Tikkurila Tikkurila respektuje a podporuje individuální a kreativní přístupy různých spotřebitelů. Nabízí širokou škálu výrobků pro dekorativní a ochranné aplikace v interiéru i exteriéru. Svým inovativním přístupem neustále doplňuje portfolio o výrobky, které podtrhují moderní dekorativní trendy a nové styly, přírodní motivy nebo tradiční národní prvky.

úklid domácnostiVyčistím CZ je profesionální úklidová firma zajišťující,úklid domácnosti, úklid kanceláří, čištění koberců, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, čištění interiérů aut, čištění dřevěných podlah, čištění kamenných podlah, mytí oken, čištění matrací, čištění podlah, čištění lustrů a další služby v regionu Praha a Střední Čechy.

vyrovnávání emoční nerovnováhyEsence Araretama pochází z  Atlantského deštného pralesa. Byly stvořeny pro náš každodenní život, pro vyrovnávání emoční nerovnováhy a také pro podporu a prohloubení osobního růstu. Všechny esence v sobě nesou informace o pospolitosti, vzájemné úctě k odlišnostem. “Ekosystémy na naší planetě spolu úzce souvisejí proto, že jsou ze stejné planety. Pouze lidská mysl stále potřebuje vše oddělovat. Kvalitou pralesa je pospolitost. Každý potřebuje spoustu této energie nadšení a radosti, pospolitosti, pocitu vycházejícího ze srdce, dotýkání, vzájemné úcty a regenerující energie.

Bachovy květové esenceBachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí a bydlení. Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

vykuřovadla, svíčkyočista prostor a čištění interiérůVýhradní a vysoce kvalitní dodavatelé vysoce účinných hluboce čistících směsí, kadidel, vykuřovadel, svíček, vonných tyčinek a aromatizujících přípravků pro hloubkovou očistu prostor a čištění interiérů.

SAICOS COLOUR GmbHSAICOS COLOUR GmbH je rodinná německá firma vyrábějící přípravky na renovaci a údržbu dřeva a dřevěných podlah vysoké a špičkové kvality používané i pro renovaci historických památek. Přírodní vosky a oleje SAICOS - vydatné - úsporné - odpuzující vodu a špínu - netvořící trhliny - neodlupující se - netvořící šupiny jsou prostě nenahraditelné.

úklid domácnostiVax je jednou z vůdčích společností v oblasti čištění koberců a úklidu domácnosti, která prodává vysavače a antialergenní profesionální čistící prostředky na podlahové krytiny a koberce ve více než 50 zemích. Vysavače Vax a jejich čistící přípravky bezkonkurenčně odstraňují všechny nečistoty v rekordním čase čištění a následném schnutí.

nanoenergy © GmbHSpolečnost nanoenergy © GmbH je výrobní a specializovaný výzkumný podnik, jehož těžištěm výzkumu jsou "aktivní povrchové úpravy" v oblasti nanotechnologie pro čištění povrchů a prostorů zatížených škodlivými látkami. Společností nanoenergy © vyvinuté nanoprodukty se již léta úspěšně používají ve formě pasivních povrchových úprav různých materiálů. NANO ENERGY jsou také jedničné a patentované čisticí prostředky a impregnace pro textil, impregnaci kamene a dřeva, ochrany skleněných a keramických povrchů, ochrany laku, ráfků a skel automobilů, ochrany kovových nerezových ploch atd.

 výroba mycích, dezinfekčních a pracích prostředkůMPD plus, s.r.o. je česká společnost bez zahraniční účasti a působí úspěšně více jak 15 let na trhu u nás i v zahraničí. Výrobní sortiment i název společnosti v sobě ukrývá výrobu mycích, dezinfekčních a pracích prostředků.

ekologicky šetrné přípravkyAlmaWin je firmou vyrábějící ekologicky šetrné přípravky. Hlavní cílem redukce částic způsobující alergické onemocnění a zvyšující se znečištění životního prostředí. AlmaWin neustále sleduje vývoj nových ingrediencí a zlepšuje složení výrobků pro maximální dermatologickou snášenlivost, ekologičnost a rychlý a efektivní účinek. Výrobky AlmaWin jsou rostlinného původu, pokud možno s BIO certifikací.

impregnaci dřeva a dřevěných podlahBona je rodinná firma, která vznikla v roce 1919. Našim posláním je přinášet to nejlepší pro čištění a impregnaci dřeva, dřevěných podlah a dřevěných materiálů. Našim cílem je přinášet na trh výrobky, které méně ohrožují životní prostředí. Nabízíme kompletní sortiment produktů pro povrchovou úpravu a údržbu všech druhů dřevěných podlah a materiálů v interiéru.

kvalitními čistícími a ošetřovacími produktyRodinná firma založena roku 1955. Firma  CC-Dr. Schutz Professional™ GmbH se vždy profilovala jako partner řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě.

bio a ekologicky šetrné výrobkyPoliboy je rodinná německá firma se zaměřující výrobu bio a ekologicky šetrných výrobků  pro úklid domácnosti, úklid kanceláří, impregnaci dřeva, impregnaci kamene.V popředí stojí spokojenost zákazníka s naším výrobkem a nezávadnost výrobku  pro člověka a životní prostředí. Cílem firmy jsou produkty zajišťující čistotou zářící domov a díky kvalitě místo kvantitě.

profesionální čištěníSpolečnost ZENIT, spol. s r.o. byla založena v lednu l992. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí a dodává na domácí i zahraniční trh široké spektrum tradičních a vysoce kvalitních značek výrobků, určených pro péči o domácnost a profesionální čištění. Stále nové řady výrobků z vlastní vývojové dílny využívají nejnovějších poznatků vědy a výzkumu s důrazem kladeným na ekologickou nezávadnost.

EcoverSpolečnost Ecover má již mnoho let vedoucí postavení v oblasti výroby ekologických pracích a čisticích prostředků na světovém trhu. Jednou z priorit Ecoveru je také vztah ke zvířatům: výrobky Ecover nejsou testovány na zvířatech. Firma Ecover je majitelem dvou ekologických továren. Obě jsou postaveny z přírodně šetrných materiálů (dřevo, recyklované cihly).

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.