PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Očista interiérů a prostor

Design interiérů, návrhy interiérů, realizace interiérů, příprava na prodej nemovitosti či pronájem nemovitosti, malování pokojů a prostor, malování obrazů, bytové dekorace, redesign a renovace nábytku ve většině případů není dostačující pro požedovaný výsledek krásného a čistého interiéru nebo prostoru bez důkladné předchozí očisty a harmonizace  interiérů a prostor.

Jistě znáte ten pocit, že vstoupíte do místnosti, bytu, domu nebo do kanceláře či restaurace a okamžitě cítíte, jak je zdejší atmosféra podbarvená tíží a napětím. Máte pocit, že se Vám nedaří nadechnout  a pocit radosti ze života je naprosto vzdálený? Jedným slovem, je Vám zde tzv. pocitově či fyzicky nepříjemně. Jindy se naopak cítíte radostni, plni inspirace a optimismu.

Tento pocitový rozdíl mezi místnosti se dá částečně vysvětlit tím, že některé prostředí je prostě fyzicky krásnější nebo přívětivější  než jiné. Důležité je přijmout fakt, že pod tímto vysvětlením je ukryta hlubší pravda nebo skutečnost, která přímo souvisí s energií v konkrétním prostoru. Některé prostředí – prostor vydává energii, která je vyživující, radostí a chutí do života Vás naplňující, zatím co jiný prostor působí dojmem vyčerpanosti a probouzí ve Vás depresi, úzkost nebo podrážděnost.

Očista interiérů a prostor

Naším posláním je provést očistu a obrození interiéru či prostoru, zbavení veškerých nepříjemných, pozůstalých a neodbytných energií současných či předchozích majitelů, nájemců či obyvatelů v bytě, domě, pokoji, pracovně, kanceláři obchodě, restauraci, historickém prostoru.  Prostor - interiér celkově připravit na proměnu dle návrhu nového či upraveného interiéru s designovou úpravou včetně originálních dekorací a vnést do prostoru radost a dobrého ducha.

Úprava designu interiéru, návrh interiéru leckdy nestačí, jelikož prostor je poznamenán energiemi předchozích majitelů, nájemníků či událostí. Vytvořit vnější i vnitřní harmonické prostředí Vašeho interiéru či prostoru prostřednictvím designové úpravy bez předchozí očisty a vyčištění energií prostoru je v konečném výsledku jako umístit nádhernou kytici květů do špinavé vázy.

Očistu a harmonizaci prostoru a její podstatu nelze považovat za trend moderní doby (která sice díky svému vývoji bude čím dál více tento proces potřebovat), jelikož všechny dnes známé techniky očisty prostoru  vycházejí z prastarých metod používaných v lidských kulturách po celé věky. Způsoby, postupy a nástroje se můžou lišit, ale záměr byl a je vždy stejný: nastolení harmonie, rovnováhy, vitalizace stavby nebo prostoru, místnosti či obchodu, kanceláře aj.

Prostor a jeho funkce je pro celkový proces očisty velice důležitý. Čím čistší prostor, tím víc se v něm projevuje jeho přirozená funkce. Leckdy se zjistí, že pokoj či místnost byla vymalována a užívána jako ložnice a po celou dobu měl být využívaný k jinému účelu. Po provedení očisty prostoru se vyjeví mnohé a proto se netřeba bát budoucích změn. Jsme připraveni připravit nový návrh interiéru a designu interiéru či nové bytové dekorace.

Našimi klienty jsou lidé, kteří potřebují ke svému životu čistý, krásný a vznešený prostor, který jim bude přinášet pocit naplnění, radosti a oblažení, neb zrychlující tempo moderního života nás vede k úsilí o vytvoření oázy klidu a odpočinku. Realitní kanceláře a majitelé nemovitostí využívají našich služeb s pomocí prodeje či pronájmu nemovitosti, které potřebují obnovit vnitřní rovnováhu prostoru a interiéru, oslovit a nadchnout nového zákazníka. Stavební firmy, jenž jsou si vědomi, že v dnešní extrémní konkurenčním prostředí vědí, že je zapotřebí dosáhnout vybudování a následné nabídky kvalitního duchaplného prostoru (bytu či domu) s dobrou energií. Komerční sféra firem, je také již tlačena k vyšší motivaci a udržení svých kvalitních zaměstnanců a k dosažení a udržení svým obchodních výsledků. Díky očistě prostoru pracoviště a vhodného návrhu interiérudesignu interiéru, se tak daří udržovat či zvyšovat produktivitu jejich zaměstnanců.

Očista prostoru se skládá z čtyřech základních kroků, z nichž každý je propojen se všemi ostatními:

Očista prostoru
  • Seznámení prostoru
  • Příprava prostoru
  • Čištění prostoru
  • Ukotvení prostoru

V krátkosti Vám tedy představíme tyto dílčí kapitoly, jejichž souhrnný celek přináší zaručený výsledek důkladné očisty a přípravy prostoru či interiéru na novou budoucí proměnu designu interiéru.

Celkový čas, který je zapotřebí očistu a důkladné vyčištění prostoru je vždy individuální a vždy záleží konkrétním prostoru, místnosti atd. Našemu zákazníkovi, je po absolvování první schůzky předložen vypracovaný návrh celkového rozsahu a dílčích kroků očisty prostoru zahrnující předběžný odhad hodin práce, nutného materiálu potřebného k očistě prostoru (svíčky, pročisťující vonné přípravky, tyčinky, vykuřovadla aj.). Z naší zkušenosti můžeme říci, že průměrná očista prostor bytu či domu nebo kanceláře či prostoru do 100m2 trvá cca 2-3dny v celkovém počtu cca 20-25hodin ve dvou lidech.

Cenová kalkulace Vám bude vždy zaslána po vstupní konzultaci, týkající se celkové rozsahu potřebného pro důkladné provedení očisty prostoru. Předběžný cenový rozpočet vždy obsahuje předběžný odhad počtu hodin pracovníků, náklady na dopravu, náklady na materiál – přípravky a prostředky k očistě prostoru. Níže uvádíme naší hodinou sazbu:

Ceník profesionálních služeb

  • Vstupní prohlídka a konzultace: bez poplatku
  • Hodinová sazba (realizace): 250,-Kč/hod bez DPH per pracovník
  • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
  • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
  • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

Cena nezahrnuje náklady na dopravu, přesun materiálu a věcí, úklidové a čistící prostředky. Tyto nákladové položky jsou vždy detailně vyúčtovány klientovi v rámci konečné souhrnné a přehledné kalkulace.

Doporučujeme Vám navštívit dílčí sekce: seznámení prostoru, příprava prostoru, čištění prostoru a ukotvení prostoru, kde naleznete podrobné informace a budete mít tak  jasnější představu o tom, pro co se rozhodnete a jak Vašemu prostředí pomůžete.

Design interiérů Věříme, že Vaše rozhodutí pro očistu prostoru Vám přinese Vámi toužený a očekávaný výsledek. Je zapotřebí mít na vědomí, že tento proces vyžaduje vzájemnou spolupráci obou stran.

Po dokončení a provedení očisty prostoru je Váš prostor připraven na nový návrh interiéru, nový design interiéru, nové bytové dekorace, nové barvy a malovaní pokojů a místností, nový nábytek či renovaci nábytku či umístění nových obrazů nebo malování obrazů, případně na prodej nemovitosti, pronájem nemovitosti.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.