PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Ukotvení prostoru

Očista interiérů a prostor, čištění a harmonizace prostor, vyžaduje v pořadí čtvrtý a téměř poslední velice důležitý krok. Tím je ukotvení vyčištěného a nově obrozeného interiéru a prostoru. Téměř poslední znamená, že očista prostoru je nikdy nekončící proces, neb jako rostlina potřebuje vláhu a výživu, tak i nově obrozený prostor potřebuje péči a údržbu, aby mohl vyzařovat a působit tím nejpříjemnějším dojmem.

 

Ukotvení prostoru má svou důležitou závěrečnou funkci a své fáze. Po odstranění předchozích energií a vyčištění prostoru je zapotřebí uzemnit a ukotvit novou pozitivní energii a ducha prostoru. Ukotvení nastaví energii v prostoru tak, aby jeho kvalita energií přetrvávala dlouho poté co byla provedena očista a práce dokončena.

Ukotvení prostoru

Požehnání: Po vyčistění původních energií je prostor naplněn novými pozitivními energiemi. Tyto energie je zapotřebí přijmout a vzdát jim “hold”, tak jak  tomu bylo v minulosti např. u obřadů uctívání bohů. Přijetí a požehnání energií je nejlépe zrealizováno prostřednictvím umístění symbolu, který byl pro tento účel vytvořen. Nejvhodnějším symbolem doporučujeme zvolit obraz, který Vám ručně namalujeme a bude v prostoru, bytě či domě nebo kanceláři umístěn. Tento kotevní zdroj bude mít svou důležitou roli pro budoucí udržení energií

Očista interiérů

Ukotvení: Po umístění symbolu bude zapotřebí jasně a pevně ukotvit novou pozitivní energii. Celý prostor se vyzdobí novými svícemi s jasným účelem, ukotvení nové pozitivní energie, provoní se vonnými cedrovými či jalovcovými tyčinkami a do oken se dají misky s čistou vodou a esencemi, aby mohli proudit energie ven a do vnitř prostoru. Dalším důkežitým prvem použití tónů tibetských míst či zvonků. Celý prostor místnosti, bytu, domu či kanceláře se několikrát pečlivě obejde a po několika krocích je vydán tón s několika opakováními. Po tomto kole či kolech opět přichází na řadu užití dechových hudebních nástrojů (hoboj a fagot). V každé místnosti je zahrána skladba či tón v sobě nesoucí vědomou informaci pro ukotvení nové pozitivní energie.

Očista prostor

Celý proces je doprovázen hořením svíček a neutrálních cedrových japonských tyčinek. Přírodní esence jsou zde taktéž umístěny v miskách z čistou vodou a to znovu po provedení předchozích fází. Následně je Vám prostor, byt, dům či kancelář nebo obchod atd. oficiálně předán jako novému správci nově ukotvených energií.

Závěreční předání je spojeno s předáním krátkého manuálu a doporučením, jak si udržet a pečovat o kvalitu a čistotu energiií ve Vašem prostoru v dlouhodobém horizontu. Jak prostor harmonizovat a aromatizovat. Rádi pro Vás zajistíme tzv. celoroční balíček, jehož obsah je vždy na míru, neb složení balíčku je vždy podle konkrétních potřeb daného prostoru.

Po dokončení a provedení očisty prostoru je Váš prostor připraven na nový návrh interiéru, nový design interiéru, nové bytové dekorace, nové barvy a malovaní pokojů a místností, nový nábytek či renovaci nábytku či umístění nových obrazů nebo malování obrazů, případně na prodej nemovitosti, pronájem nemovitosti.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.