PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Seznámení prostoru

Design interiérů, návrhy interiérů, realizace interiérů, očista interiérů a prostor, čištění a harmonizace prostor, vyžaduje důkladný pracovní a časový plán, co nejpřesnější představu a jasný cíl projektu. Toto vše je podloženo vzájemnou vstupní schůzkou a konzultací jejíž cílem je seznámit se s prostorem či interiérem.

Seznámení prostoru Návrhy interiérů Realizace interiérů

Vstupní prohlídka prostoru je prvním krokem. Cílem vstupní prohlídky, která vždy probíhá v prostoru nebo v místě ve kterém bude probíhat očista, čištění a kde pak bude také možno zajistit návrh interiéru a design interiéru či bytové dekorace. Během tohoto setkání, při kterém nám sdělíte s čím potřebujete ve svém interiéru či prostoru pomoci a jaký je Váš cíl. Vysvětlíme a doporučíme Vám základní body a schéma celkové očisty prostoru či interiéru s možností idey pro návrh interiéru a design interiéru. Jestliže se pro vzájemnou spolupráci rozhodnete, společně se dohodneme na rozsahu práce, který pro Vás zajistíme a provedeme, na termínech plnění jednotlivých etap i způsobu jejich realizace včetně detailního finančního plánu a celkového předběžného rozsahu investic.

Seznámení prostoru s připravovanou očistou interiéru je důležitou úvodní částí. Váš prostor má své energie a proto je důležité za Vaši stranu a za naši stranu z důvěrou v úspěch budoucí očisty v mysli každého účastníka požádat prostor, aby se připravil na změnu a očistu od tíživých, starých a nevyhovujících energií. Naším společným cílem bude přece prostor oživit a vdechnout mu optimistického ducha. Vždy jde o to, aby se Vám dobře a kvalitně bydlelo, pracovalo, prodávalo a žilo.

Důležité body, které bude zapotřebí projednat v rámci našeho jednání:

Čištění a harmonizace prostor
  • Stanovit předběžná termín realizace
  • Stanovit předběžnou délku procesu
  • Stanovit předběžný finanční rozpočet
  • Stanovit další návazní kroky

 Celkový čas a předběžná cenová kalkulace Vám bude vytvořena a předložena buď během schůzky nebo po absolvování první schůzky. Součástí nabídky bude předložen také vypracovaný detailní návrh celkového rozsahu a dílčích kroků očisty prostoru zahrnující předběžný odhad hodin práce, nutného materiálu potřebného k očistě prostoru (svíčky, pročisťující vonné přípravky, tyčinky, vykuřovadla aj.).

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.