PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Příprava prostoru

Očista interiérů a prostor, čištění a harmonizace prostor, vyžaduje v pořadí druhý velice důležitý krok. Tím je příprava interiéru a prostoru na očistu prostoru. Níže naleznete základní přehled hlavních bodů, které je ve většině případech zapotřebí učinit ať z naší strany či strany Vaší.

 

Prvním krokem bude zapotřebí vyčistit prostor od věcí, které se zde nacházejí a bude zapotřebí je “uvolnit”.

Rozdělíme věci na tyto skupiny:

Příprava prostoru
  • Věci, kterých se chceme zbavit ihned.
  • Věci, které jsou ke zvážení.
  • Věci, které bude třeba ponechat.
  • Věci, které opravíme či zrenovujeme.

Druhým krokem je zapotřebí prostor  pořádně hloubkově vyčistit a uklidit a umýt. Čistit prostor, který není umytý a uklizený , je jako oblékat se do svátečního, aniž byste se předtím vykoupali. Výsledek očisty prostoru Vás prostě neuspokojí.

Generální úklid prostoru

Generální úklid prostoru
včetně hloubkového čištění koberců nebo sedaček,  křesel mokrou cestou. Lze očistit hloubkově podlahové plochy strojní metodou s následnou impregnací.

Třetím krokem je zapotřebí dát stěnám nový základní nátěr a to bílou barvou. Cílem je přemalovat původní či stávající malby, které do sebe již absorbovaly současné a minulé energie a ty z nich vyzařují. Tento krok je samozřejmě na Vašem zvážení, ale je důležité vzít na vědomí, že celková plocha stěn je cca 3,5x násobkem plochy podlahové.

Očistit a vymalovat stěny
  • Sundat stávající obrazy ze stěn.
  • Sundat stávající dekorace ze stěn.
  • Vyspravit spáry a případné pukliny sádrou.
  • Vymalovat bílou barvou stěny a plochy.

Po těchto třech základních krocích bude prostor či interiér připraven k celkové očistě od starých a původních energií a je připraven přijímat nové energie, nového ducha.

Je důležité míti na vědomí, že mezi jednotlivými kroky není vhodné míst dlouhé časové rozestupy, ačkoliv je pravdou, že některý prostor vyžaduje mezi fází přípravy prostoru a čištění prostoru delší časový úsek, aby se nadechl po jedné dílčí fázi a byl připraven pojmout další fázi. Toto se týká hlavně prostorů či interiérů silně zanesených a znečištěných.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.