PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Mnoho lidí stále podceňuje čištění matrací

Úklid. Právě ten neodmyslitelně patří ke každému domu nebo bytu. Ať už uklízíme koupelnu, kuchyni nebo obývací pokoj, čistíme nábytek, podlahy, nebo sedačky – to vše nám zkrátka přijde naprosto přirozené a samozřejmé. Jenom málo lidí však zabrousí i do svých ložnic, konkrétně do svých postelí, a věnují se svým matracím. Na druhou stranu dokonalé čištění matrací nemusí být nic jednoduchého, a je tak určitě lepší, pokud si na tuto činnost pozvete odborníka.

Čistá matrace je zárukou spokojeného spánku

Na kvalitu našeho spaní má vliv řada faktorů, a matrace jako taková je určitě jedním z nich. Během čištění matrací´je z ní totiž odstraněna celá řada různé špíny. Ať už to jsou zbytky naší kůže, různé bakterie, nebo prach a roztoči, to vše se může v nečištěných matracích nacházet ve velkém množství. Profesionálové tak postupují postupně a různými metodami se snaží o to, aby matrace byla opět jako nová. Základním postupem je určitě odprašnění dané matrace, jelikož prach je všudypřítomný a tak se do matrace bez problémů dostane. Po tomto kroku však následuje mnohem intenzivnější část.

Odstranění všech bakterií

Jakmile je všechen prach z matrace pryč, může přijít na řadu fáze, kdy jsou ustraňovány i bakterie. Ty se zde množí například v důsledku vašeho pocení a vlhkosti, která se tak vně matrace drží. Čištění matrací touto metodou spočívá v propírání speciálním antibakteriálním přípravkem, a celá matrace je následně ihned vysoušena, aby k dalšímu vzniku nežádoucích bakteriálních mikroorganismů nedocházelo. Samozřejmě s čištěním souvisí i odstranění však povrchových nečistot, jako mohou být třeba stopy od potu. Je v podstatě jedno, jaký typ matrace máte, jelikož profesionálové si poradí s jakýmkoliv typem, a jakmile čištění matrací provedou, máte jistotu, že leháte do postele, která je téměř jako nová.

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.