PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Mandaly

Mandaly a mandalové symboly a obrazce jsou nedílnou součástí očisty prostoru, prostředí a samozřejmě jejich obyvatelů.

Znáte ten pocit, že vstoupíte do místnosti - bytu, domu, kanceláře či třeba takové restaurace a okamžitě cítíte, jak je zdejší atmosféra příjemná, vzdušná, povznášející,  je vám zde prostě fajn. Jindy se naopak cítíte bez bližšího zjevného důvodu najednou zatížení, přidušení, nespokojení, rozladění.

Tento rozdíl se dá částečně osvětlit tím, že některé prostředí je na první pohled a dojem jednoduše krásnější, přívětivější. Důležitý je přitom fakt, že pod tímto vysvětlením je ukryta hlubší skutečnost přímo související s energií v konkrétním prostoru. Některé prostředí je dobře vyživeno a tak překypuje libou, příjemnou, sytou energií a vibracemi, z jiného se může naopak “vylévat” zátěž a tíha.

Mandaly

Naším úkolem je vytvořit mandalu pro konkrétní prostor, konkrétní stav a splnit formou mandaly potřebnou funkci pro nárazové i průběžné (o)čištění prostoru i těch, co zde pobývají.

Technicky je mandala diagram, systémový obrazec, který obsahuje prostší či strukturovanější tvarovou formu v systematickém barevném spektrování. Mandaly jsou různorodé tvarem, barevností, tvarovou kompozicí – základním rysem našich mandal je pak velikost – tvoříme mandaly větších a velkých rozměrů, aby jejich působení bylo snazší a mocnější.

Mandala je tedy svým principem a provedením prostředek pro komunikaci s jednotou, vesmírem a jím vysílanou energií a je to tím pádem nástroj pro nastavení prapůvodního “ticha a všehomíru”, kde spočinuvší nalézá svůj vlastní silový klid, bezpečí, inspiraci, impuls, cokoliv co právě potřebujete vy i váš prostor.

Mandala je díky základovému kruhovému půdorysu, kruhovým vnitřním formám a barevné kompozici velmi dynamický celek. I zdánlivě statický dvojrozměrný obrázek „ožije“, pokud se do něj mírně rozostřeně vnoříte a začnete ho přijímat jako vaši vlastní impresi, výklad, náhled. Vytvoříte si vlastně soukromou a individuální nerušenou optiku na danou mandalu.

Tvorba mandaly

Neoddělitelný tandem barev a tvarů na vás začne intenzitou a rytmem, jaký sami nastavíte, přirozeně působit. Vaše já se zklidňuje, vnitřní svět uspořádává a dochází k opětovnému “správnému přeskládání” vašich nálad, pocitů, myšlenek.

 

Tvorba mandal vyžaduje velkou pečlivost, trpělivost a koncentraci, čímž představuje akt plného soustředění a naladění. Někdy je mandala vytvořena speciálně pro určitý časový úsek probíhající očisty a následně po ukončení očisty prostoru, pro který byla mandala vytvořena, je tato mandala nahrazena mandalou další již udržující navozený “nový” pořádek.

Mandalové symboly

Mandaly si můžete prohlédnout na našem e-shopu. Jsou zde mandaly do pracovního i soukromého prostoru, pro muže, ženu(y), pro prostory obývané jednotlivcem i více obyvateli, v rozměru od 20cm do jednoho metru.

Mandaly jsou malované giocondami, tuhými pastely, pastelkami, ev. proložené měkkými vosk pastely pro detailní rozmaz a větší impresi. Volbou převážně tuhých pastelů je podstatně  zachována preciznost ručního pokrytí barvami.

Nikoliv závěrem je důležité vyzdvihnout, že mandaly se perfektně hodí do nových prostor, aby vaše zázemí, pracoviště, domov nachystaly a vyladily pro váš příchod a pobyt.

Ukázka návrhů realizace mandaly

Mandalové obrazce

 Cena mandaly je individuální a měřená dle rozměru, náročnosti a potřebného času pro namalování. Je předběžně stanovena před započetím tvorby i s domluvou eventuelního cenového rozptylu.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.