PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Čištění prostoru

Očista interiérů a prostor, čištění a harmonizace prostor, vyžaduje v pořadí třetí a velice důležitý krok. Tím je očista a čištění interiéru a prostoru.

Čištění  a očista prostoru má svou důležitou funkci a své fáze. Po důkladném vyčistění, úklidu a umytí prostoru, nábytku a zařízení a provedení očisty stěn a nanesení základního nového nátěru lze s klidným srdcem přistoupit k provedení očisty a čištění energií v prostoru, místnosti či interiéru.

Čištění prostoru

Příprava: před zahájením očisty prostor si stanovíme výchozí bod v celém prostoru nebo domě, kanceláři či obchodě nebo zařízení, ze kterého budeme vždy vycházet a opět se vracet. Zde si připravíme všechny pomůcky, nástroje, materiál a prostředky k provedení všech fází očisty.

Očista interiérů a prostor

Průběh: první fáze – v této části budeme pracovat s kvalitním vonným kadidlem, vonnými japonskými tyčinkami Nippon Kodo s vůní cedru či jalovce, které mají velmi vysoký čistící účinek. Dále budeme pracovat s kvalitním a jasně hořícími svícemi. Budeme vybaveni svícemi z různou délkou hoření, která je dána hloubkou a délkou očisty prostoru. Nejdříve v rámci celého prostoru rozmístíme vonné tyčinky (cca 4ks do každého rohu místnosti a cca 5-6ks do středu místnosti tzn. technika do kříže. Dále rozmístíme také svíce, aby se rovnoměrně v prostoru šířilo světlo. Závěrem zažehneme kadidlo a budeme dělat očistná kola po celém prostoru a to několikrát dokud se prostor nepročistí od těch nejvíce odolných energií, které potřebujeme rozvolnit a vyčistit.

Čištění a harmonizace prostor

Průběh: druhá fáze – v této části budeme pracovat se zvukem a tóny prostřednictvím našich hudebních nástrojů. Negativní energie jsou shluky. Tóny a zvuky tyto zbytkové shluky velmi účinně rozpouštějí a rozvolňují neb prostupují celým prostorem velmi razatně a účinně. Velmi silné účinky mají právě dechové nástroje, které k očistě používáme. Fagot a Hoboj mají nenahraditelné léčivé tóny a díky jejich výšce a hloubce dochází průniku čištění v rámci všech energetických vrstev. Po rozvolnění energií používáme zvonky nebo tibetské mísy, které nás provázejí až do úplného konce.

Čištění  a očista prostoru Průběh: třetí fáze – v této fázi budeme pracovat s vonným a čistícími esencemi např. esencemi Araretama, Bachovými esencemi a také velmi oblíbenými přírodními esencemi z výtažků květin a stromů (levandule, šalvěj, cedr). Tato fáze pomáhá prostoru k šetrnému obrození .. působí něco jako balzám (krém po opalování) a díky těmto esencím se prostor harmonizuje a tónuje v těch nejjemnějších energetických vrstvách a tím se také zkompaktňují jeho energie a stává se celistvým.
Hoření svíček

Celým proces je doprovázen hořením svíček a neutrálních cedrových japonských tyčinek. Používáme kvalitní a prověřené svíce, které mají stabilní hoření a např. v případech uvolnění energií po zesnulém mají až měsíční délku hoření, díky které dochází k dočistění energií i po skončení námi provedené očisty.

Je důležité míti na vědomí, že mezi jednotlivými kroky není vhodné míst dlouhé časové rozestupy, ačkoliv je pravdou, že některý prostor vyžaduje mezi fází přípravy prostoru a čištění prostoru delší časový úsek, aby se nadechl po jedné dílčí fázi a byl připraven pojmout další fázi. Toto se týká hlavně prostorů č interiérů silně zanesených a znečištěných.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Očista prostor®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.