PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OCHRANA POVRCHŮ

Blog

Podlahy plné lesku a bez práce!

Leckdo si říká, že podlahy jsou na údržbu mnohem jednodušší než koberce. Jenže není většího omylu. Ať už máme mramorové, dřevěné, keramické nebo třeba plovoucí podlahy, po čase se ošlapou a jsou samý šrám a šmouha. Co pak s nimi? Pomoc nabízejí profesionálové ze společnosti Očista prostor®.

Číst dál...

Parou vyčistíte střechy i fasády

Čištění parou je už poměrně známý postup, který dokonale a bez použití chemikálií zbaví nečistot veškeré možné povrchy od schodišť přes podlahy po spáry. Ale řada lidí možná ještě neví, že velmi podobným způsobem se dají čistit třeba i střechy nebo fasáda.

Číst dál...

Zrenovujte svou mramorovou podlahu

Mramor je velmi ušlechtilý a elegantní materiál. Kdo má doma mramorové podlahy nebo dokonce schodiště, jistě sklízí obdivné a trochu závistivé pohledy od všech svých návštěv. Jenže i když je to pevný a odolný kámen, stejně jako jiné materiály potřebuje údržbu. Jinak se začne rozpadat a zbudou vám jen oči pro pláč.

Číst dál...

Kamenná schodiště je třeba pravidelně udržovat

Kamenné schody jsou svým způsobem unikátní částí mnoha interiérů i exteriérů, jelikož mohou být vyrobeny z pískovce, žuly, mramoru či betonu. Všechny tyto materiály ale mohou trpět osazováním nepříjemných nečistot. A tak by čištění a renovace kamenných schodů měla být naprostou prioritou, pokud chceme zachovat jejich dokonalý vzhled. V tomto ohledu je více než jasné, že by měli přijít na řadu profesionálové. A to nejenom díky tomu, že mají více zkušeností, ale i díky dostupné technice. Jednou z nejlepších v této oblasti jsou metody jako Tenax, nebo Nanoprofesional. Ty se často používají třeba i u čištění dlažby.

Číst dál...

Pečujte o své podlahy. Jedině tak budou stále dokonalé

Podlahy jsou základem našich bytů, a samozřejmě také domů. Většina z nás má buď koberce, popřípadě pevné podlahy, a to ve formě linolea, nebo dřeva, či využívá oblíbených plovoucích podlah. Samozřejmě se samotnou podlahou je spojena i nezbytná údržba. Kromě té běžné je třeba jednou za čas udělat i výraznější. A tak by mělo být čištění podlah a impregnace podlah naprostou samozřejmostí u každého, kdo má zájem na tom, aby i jeho podlahová krytina vypadala stále vždy jako nová, a byla doslova dokonalá.

Číst dál...

Zima je pryč. Začněte nové období dokonalým úklidem

Řekne – li se uklízení, mnoho lidí má s touto činností spojenu řadu prací, které musí absolvovat. Ne však nezbytně, jelikož již dnes nejsou problémem specializované firmy, které si můžeme na celkový úklid našeho domu nebo bytu objednat. Ideální v případě, že chceme realizovat kompletní jarní úklid. Ten je určitě krokem, kterým bychom se měli zabývat, a důkladně dát byt i dům do pořádku, a to nejenom z hlediska běžného úklidu, ale právě z hlediska opravdu důkladných postupů.

Číst dál...

Čistíte váš koberec správným způsobem?

Pokud máte doma koberec, jistě i vy věnujete pravidelný čas tomu, abyste ho dokonale vyčistili. Základem je samozřejmě luxování, a další činnosti spojené s jeho údržbou. Pokud však chcete mít koberec vyčištěný skutečně dokonale, a to aby vypadal jako nový, vsaďte na profesionály. Ideální cestou je rozhodně suché čištění koberců. To totiž nabízí celou řadu skutečných výhod. Tou první je určitě celková ekologičnost celého procesu, což je zaručeno špičkovými přípravky, a to nejčastěji ve formě suchého granulátu, který však dokáže odvést opravdu dokonalou práci, která bude ihned vidět.

Číst dál...

Hloubkové čištění koberců

Špína v koberci rozhodně není jenom na povrchu

Koberec – snad nejpoužívanější podlahová krytina nejenom v domácnostech, ale také v mnoha kancelářích, nebo na dalších místech. A i když v těch veřejných místech je namáhán mnohem více než doma, ani v našich domovech rozhodně nesmíme jeho údržbu a pravidelné čištění zanedbávat. Samozřejmě základem by mělo být standardní luxování, které dokáže odstranit hlavně pevné a prachové nečistoty. Pokud však skutečně chceme, aby byl i náš koberec doslova jako nový, je třeba využít služeb firem, které nabízejí hloubkové čištění koberců. Jedině tak si budeme moci být jisti, že se i z našeho koberce odstraní nejenom nečistoty povrchové, ale hlavně ty hloubkové.

Číst dál...

Kvalitní údržba koženého nábytku v rukou profesionálů

Pokud si již koupíme nějaký nábytek nebo vybavení do našeho bytu, jistě po něm chceme, aby nám samozřejmě vydržel co možná nejdéle. Zvláště potom v případech, kdy investujeme více a pořídíme si skutečně luxusní kousek, například v podobě koženého křesla nebo sedačky. I o ni se totiž musíme pravidelně starat, aby si zachovala stále svůj nový vzhled. Pokud však nevíte, jak na to, je určitě dobrou volbou svěřit se do rukou profesionálů, pro které bude údržba koženého nábytku hračkou.

Číst dál...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.